Arkansas

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Arkansas

Nemovitosti na prodej v Arkansasu

Blíží se na sever s Missouri, na východ s Tennessee a Mississippi, na jih s Louisianou a Texasem, a na západ s Oklahoma.

Pokud hledáte nový majetek k prodeji v Arkansasu, je zde spousta faktorů, které musíte zvážit dříve, než se rozhodnete. Jedním z nejdůležitějších faktorů, které se můžete podívat, je trh s bydlením v Arkansasu.

Na trhu se dozvíte, zda se očekává, že nemovitost za prodejní ceny v Arkansase bude stoupat nebo klesat. To může mít obrovský dopad na to, kolik zaplatíte za nový domov a dokonce i za pronájem.

Majitelé a prodejci byli potěšeni, protože v uplynulém roce vzrostl trh nemovitostí v Arkansasu o 2,2%.

Několik měst, jako je Bentonville v Arkansasu, má nemovitosti k prodeji, které se v současné době prodávají za 250 000 dolarů. Další města, jako je Eureka Springs, mají domy na trhu, které se pohybují od 72 000 do 95 000 dolarů.

Prodejci jsou nadšeni, protože mezi dnem a březenem roku 2019 budou ceny za prodej v Arkansase pokračovat až o 3%. Je to naprosto prodejní trh právě teď, ale vzhledem k nízké průměrné ceně bydlení je více lidí schopno investovat do domu.

To je také dobrý čas koupit nemovitost k prodeji v Arkansasu, protože majetkové daně jsou za rozumnou cenu.

Jakmile víte, že můžete zaplatit za novou nemovitost k prodeji v Arkansasu, dalším krokem je zjistit, kam chcete se přesunout, ideální část Arkansasu, která vyhovuje vašim osobním potřebám.

i když je Bentonville na vyšším konci, pokud jde o náklady na bydlení, považuje to za jedno z nejlepších míst, kde žít ve státě.

Některé důvody pro vysoké hodnocení jsou způsobeny skutečností, že toto malé městečko se stalo kulturním tavícím hrncem, kde lidé šťastně žijí všemi rasami, náboženstvími a věky.

Školy v Bentonville jsou nejvyšší skóre.

Další velmi dobré místo pro hledání nemovitosti na prodej v Arkansasu je Greenbrier.

Nicméně, komentátoři také jmenovali toto město jako nejbezpečnější v Arkansasu.

Nízká míra kriminality, malý městský pocit a školy třídy A dělají toto skvělé místo pro investování do nového majetku.

Fayetteville je také krásné místo, kde si můžete prohlédnout nemovitost na prodej v Arkansasu

Není to obrovské město. Počet obyvatel je zhruba 77 000 občanů.

Zatímco nemovitosti na prodejní ceny se v letošním roce zvýšily o pár procentních bodů, je to stále dobrý čas koupit nemovitost k prodeji v Arkansasu.

Očekává se růst trhu. To znamená, že vlastnosti ve vašem cenovém rozpětí budou v příštím roce dražší.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 15441

Prodat Vila, Arkansas, Pulaski County, Little Rock, Area: LITTLE ROCK (UALR

2,702,777.50CZK
Prodat
Vila

136.66 m²
Kuchyň, samostatná jídelna, dlažba, dřevěné podlahy, vestavby, stropní ventilátor (y), sušička Připojení-Electric, podlahou, podkroví, kouřový detekto...
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB